| Weight | 55.34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 10 × 32 in |
| Tire Type | All Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 123/120 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | T |
| Tire Size | 275/60/20 |
| Part # | 356510 |
(each)
$367.49
(each)
In stock
In stock
| Weight | 55.34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 10 × 32 in |
| Tire Type | All Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 123/120 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | T |
| Tire Size | 275/60/20 |
| Part # | 356510 |
In stock
Short Description:
LT275/60R20/10 123/120T TOY OPEN COUNTRY A/T III