| Weight | 50.04 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 9 × 31 in |
| Tire Type | All Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 120/117 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | T |
| Tire Size | 275/55/20 |
| Part # | 356500 |
(each)
$325.76
(each)
In stock
In stock
| Weight | 50.04 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 9 × 31 in |
| Tire Type | All Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 120/117 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | T |
| Tire Size | 275/55/20 |
| Part # | 356500 |
In stock
Short Description:
LT275/55R20/10 120/117T TOY OPEN COUNTRY A/T III