| Weight | 65.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 11 × 34 in |
| Tire Type | All Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 124 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | R |
| Tire Size | 35/11.5/20 |
| Part # | 356480 |
(each)
$453.44
(each)
In stock
In stock
| Weight | 65.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 11 × 34 in |
| Tire Type | All Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 124 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | R |
| Tire Size | 35/11.5/20 |
| Part # | 356480 |
In stock
Short Description:
35X11.50R20LT/10 124R TOY OPEN COUNTRY A/T III BW