| Weight | 54.04 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 10 × 32 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 121/118 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | Q |
| Tire Size | 275/70/17 |
| Part # | 217990 |
(each)
$318.00
(each)
In stock
In stock
| Weight | 54.04 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 10 × 32 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 121/118 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | Q |
| Tire Size | 275/70/17 |
| Part # | 217990 |
In stock
Short Description:
LT275/70R17/10 121Q NIT RIDGE GRAPPLER