| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 12 × 25 in |
| Tire Type | Competition DOT Compliant |
| Load Range | SL |
| Runflat | N |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Tire Size | 315/35/17 |
| Part # | 315095004 |
(each)
$421.56
(each)
Out of stock
Out of stock
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 12 × 25 in |
| Tire Type | Competition DOT Compliant |
| Load Range | SL |
| Runflat | N |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Tire Size | 315/35/17 |
| Part # | 315095004 |
Out of stock
Short Description:
P315/35R17 MIK ET STREET R BSW