| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 11 × 26 in |
| Tire Type | Competition DOT Compliant |
| Load Range | SL |
| Runflat | N |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Tire Size | 275/50/15 |
| Part # | 315094004 |
(each)
$359.32
(each)
Out of stock
Out of stock
| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 11 × 26 in |
| Tire Type | Competition DOT Compliant |
| Load Range | SL |
| Runflat | N |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Tire Size | 275/50/15 |
| Part # | 315094004 |
Out of stock
Short Description:
P275/50R15 MIK ET STREET R BSW