| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 10 × 27 in |
| Tire Type | Competition DOT Compliant |
| Load Range | SL |
| Runflat | N |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Tire Size | 255/60/15 |
| Part # | 315093004 |
(each)
$356.86
(each)
Out of stock
Out of stock
| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 10 × 27 in |
| Tire Type | Competition DOT Compliant |
| Load Range | SL |
| Runflat | N |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Tire Size | 255/60/15 |
| Part # | 315093004 |
Out of stock
Short Description:
P255/60R15 MIK ET STREET R BSW