| Weight | 51.61 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 12 × 32 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | C |
| Load Index | 120 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | T |
| Tire Size | 305/50/20 |
| Part # | 340011003 |
(each)
$522.78
(each)
Out of stock
Out of stock
| Weight | 51.61 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 12 × 32 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | C |
| Load Index | 120 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | T |
| Tire Size | 305/50/20 |
| Part # | 340011003 |
Out of stock
Short Description:
305/50R20/XL 120T MIK BAJA BOSS A/T