| Weight | 52.51 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 11 × 32 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | C |
| Load Index | 118 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | T |
| Tire Size | 305/45/22 |
| Part # | 340012003 |
(each)
$468.49
(each)
Only 1 left in stock
Only 1 left in stock
| Weight | 52.51 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 11 × 32 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | C |
| Load Index | 118 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | T |
| Tire Size | 305/45/22 |
| Part # | 340012003 |
Only 1 left in stock
Short Description:
305/45R22/XL 118T MIK BAJA BOSS A/T