| Weight | 46.23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 10 × 32 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | SL |
| Load Index | 116 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | T |
| Tire Size | 275/65/18 |
| Part # | 340010003 |
(each)
$296.39
(each)
Out of stock
Out of stock
| Weight | 46.23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 10 × 32 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | SL |
| Load Index | 116 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | T |
| Tire Size | 275/65/18 |
| Part # | 340010003 |
Out of stock
Short Description:
275/65R18 116T MIK BAJA BOSS A/T