| Weight | 40.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 30 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | C |
| Load Index | 111 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | T |
| Tire Size | 265/50/20 |
| Part # | 340013003 |
(each)
$284.69
(each)
Out of stock
Out of stock
| Weight | 40.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 30 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | C |
| Load Index | 111 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | T |
| Tire Size | 265/50/20 |
| Part # | 340013003 |
Out of stock
Short Description:
265/50R20/XL 111T MIK BAJA BOSS A/T