| Weight | 68.16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 12 × 32 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | F |
| Load Index | 114 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | R |
| Tire Size | 33/12.5/22 |
| Part # | 2021394 |
(each)
$548.99
(each)
Only 5 left in stock
Only 5 left in stock
| Weight | 68.16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 12 × 32 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | F |
| Load Index | 114 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | R |
| Tire Size | 33/12.5/22 |
| Part # | 2021394 |
Only 5 left in stock
Short Description:
33X12.50R22LT/12 114R HAN DYNAPRO XT RC10 BW