| Weight | 66.77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 12 × 33 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | F |
| Load Index | 125/122 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | R |
| Tire Size | 305/55/20 |
| Part # | 2021393 |
(each)
$549.87
(each)
In stock
In stock
| Weight | 66.77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 12 × 33 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | F |
| Load Index | 125/122 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | R |
| Tire Size | 305/55/20 |
| Part # | 2021393 |
In stock
Short Description:
LT305/55R20/12 125/122R HAN DYNAPRO XT RC10 BW