| Weight | 72.56 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 12 × 34 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | F |
| Load Index | 121 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | R |
| Tire Size | 35/12.5/22 |
| Part # | 2021395 |
(each)
$619.38
(each)
Out of stock
Out of stock
| Weight | 72.56 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 12 × 34 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | F |
| Load Index | 121 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | R |
| Tire Size | 35/12.5/22 |
| Part # | 2021395 |
Out of stock
Short Description:
35X12.50R22LT/12 121R HAN DYNAPRO XT RC10 BW