| Weight | 61.12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 11 × 32 in |
| Tire Type | All Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 123/120 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | S |
| Tire Size | 275/65/18 |
| Part # | 2021642 |
(each)
$331.76
(each)
In stock
In stock
| Weight | 61.12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 11 × 32 in |
| Tire Type | All Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 123/120 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | S |
| Tire Size | 275/65/18 |
| Part # | 2021642 |
In stock
Short Description:
LT275/65R18/10 123/120S HAN DYNAPRO AT2 XTREME RF12 BW