| Weight | 48.76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 10 × 31 in |
| Tire Type | All Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 121/118 |
| Sidewall Type | Raised White Letter |
| Speed Rating | S |
| Tire Size | 265/70/17 |
| Part # | 2021667 |
(each)
$268.99
(each)
In stock
In stock
| Weight | 48.76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 10 × 31 in |
| Tire Type | All Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 121/118 |
| Sidewall Type | Raised White Letter |
| Speed Rating | S |
| Tire Size | 265/70/17 |
| Part # | 2021667 |
In stock
Short Description:
LT265/70R17/10 121/118S HAN DYNAPRO AT2 XTREME RF12 RWL