| Weight | 63.13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 10 × 33 in |
| Tire Type | All Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 125/122 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | S |
| Tire Size | 275/70/18 |
| Part # | 2021641 |
(each)
$349.78
(each)
In stock
In stock
| Weight | 63.13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 10 × 33 in |
| Tire Type | All Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 125/122 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | S |
| Tire Size | 275/70/18 |
| Part # | 2021641 |
In stock
Short Description:
LT275/70R18/10 125/122S HAN DYNAPRO AT2 XTREME RF12 BW