| Weight | 37.23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 9 × 30 in |
| Tire Type | All Terrain |
| Load Range | SL |
| Load Index | 110 |
| Sidewall Type | Raised White Letter |
| Speed Rating | T |
| Tire Size | 255/65/17 |
| Part # | 04492730000 |
(each)
$251.99
(each)
In stock
In stock
| Weight | 37.23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 9 × 30 in |
| Tire Type | All Terrain |
| Load Range | SL |
| Load Index | 110 |
| Sidewall Type | Raised White Letter |
| Speed Rating | T |
| Tire Size | 255/65/17 |
| Part # | 04492730000 |
In stock
Short Description:
255/65R17 110T GEN GRABBER A/TX RWL