| Weight | 67.91 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 11 × 33 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 126/123 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | R |
| Tire Size | 295/60/20 |
| Part # | 2021391 |
(each)
$462.99
(each)
In stock
In stock
| Weight | 67.91 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 11 × 33 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 126/123 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | R |
| Tire Size | 295/60/20 |
| Part # | 2021391 |
In stock
Short Description:
LT295/60R20/10 126/123R HAN DYNAPRO XT RC10 BW