| Weight | 71.66 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 12 × 34 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | F |
| Load Index | 125 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | R |
| Tire Size | 35/12.5/20 |
| Part # | 2021385 |
(each)
$485.86
(each)
Out of stock
Out of stock
| Weight | 71.66 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 12 × 34 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | F |
| Load Index | 125 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | R |
| Tire Size | 35/12.5/20 |
| Part # | 2021385 |
Out of stock
Short Description:
35X12.50R20LT/12 125R HAN DYNAPRO XT RC10 BW