| Weight | 66.84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 12 × 32 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | F |
| Load Index | 119 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | R |
| Tire Size | 33/12.5/20 |
| Part # | 2021384 |
(each)
$451.99
(each)
In stock
In stock
| Weight | 66.84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 12 × 32 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | F |
| Load Index | 119 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | R |
| Tire Size | 33/12.5/20 |
| Part # | 2021384 |
In stock
Short Description:
33X12.50R20LT/12 119R HAN DYNAPRO XT RC10 BW