| Weight | 64.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 11 × 34 in |
| Tire Type | All Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 126/123 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | S |
| Tire Size | 275/65/20 |
| Part # | 2021635 |
(each)
$413.26
(each)
In stock
In stock
| Weight | 64.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 11 × 34 in |
| Tire Type | All Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 126/123 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | S |
| Tire Size | 275/65/20 |
| Part # | 2021635 |
In stock
Short Description:
LT275/65R20/10 126/123S HAN DYNAPRO AT2 XTREME RF12 BW