| Weight | 50.24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 10 × 32 in |
| Tire Type | All Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 124/121 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | S |
| Tire Size | 265/70/18 |
| Part # | 2021634 |
(each)
$365.92
(each)
In stock
In stock
| Weight | 50.24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 10 × 32 in |
| Tire Type | All Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 124/121 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | S |
| Tire Size | 265/70/18 |
| Part # | 2021634 |
In stock
Short Description:
LT265/70R18/10 124/121S HAN DYNAPRO AT2 XTREME RF12 BW