| Weight | 62.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 8 × 34 in |
| Tire Type | All Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 127/124 |
| Sidewall Type | Raised White Letter |
| Speed Rating | S |
| Tire Size | 285/65/20 |
| Part # | 04492710000 |
(each)
$439.99
(each)
In stock
In stock
| Weight | 62.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 8 × 34 in |
| Tire Type | All Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 127/124 |
| Sidewall Type | Raised White Letter |
| Speed Rating | S |
| Tire Size | 285/65/20 |
| Part # | 04492710000 |
In stock
Short Description:
285/65R20/10 127/124S GEN GRABBER A/TX 10PR RWL