| Weight | 63.64 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 11 × 35 in |
| Tire Type | All Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 129/126 |
| Sidewall Type | Black Serrated Letter |
| Speed Rating | Q |
| Tire Size | 285/75/18 |
| Part # | 170274046 |
(each)
$412.99
(each)
Only 1 left in stock
Only 1 left in stock
| Weight | 63.64 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 11 × 35 in |
| Tire Type | All Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 129/126 |
| Sidewall Type | Black Serrated Letter |
| Speed Rating | Q |
| Tire Size | 285/75/18 |
| Part # | 170274046 |
Only 1 left in stock
Short Description:
LT285/75R18/10 129/126Q COO RUGGED TREK