| Weight | 65.01 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 11 × 34 in |
| Tire Type | All Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 127/124 |
| Sidewall Type | Black Serrated Letter |
| Speed Rating | R |
| Tire Size | 285/65/20 |
| Part # | 170273046 |
(each)
$526.82
(each)
Out of stock
Out of stock
| Weight | 65.01 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 11 × 34 in |
| Tire Type | All Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 127/124 |
| Sidewall Type | Black Serrated Letter |
| Speed Rating | R |
| Tire Size | 285/65/20 |
| Part # | 170273046 |
Out of stock
Short Description:
LT285/65R20/10 127/124R COO RUGGED TREK