| Weight | 42.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 9 × 30 in |
| Tire Type | All Terrain |
| Load Range | C |
| Load Index | 109 |
| Sidewall Type | Raised White Letter |
| Speed Rating | S |
| Tire Size | 31/10.5/15 |
| Part # | 2021629 |
(each)
$210.76
(each)
In stock
In stock
| Weight | 42.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 9 × 30 in |
| Tire Type | All Terrain |
| Load Range | C |
| Load Index | 109 |
| Sidewall Type | Raised White Letter |
| Speed Rating | S |
| Tire Size | 31/10.5/15 |
| Part # | 2021629 |
In stock
Short Description:
31X10.50R15LT/6 109S HAN DYNAPRO AT2 XTREME RF12 RWL