| Weight | 21.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 8 × 25 in |
| Tire Type | High Performance |
| Load Range | SL |
| Load Index | 88 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | V |
| Tire Size | 205/50/17 |
| Part # | 110193217 |
(each)
$284.99
(each)
Out of stock
Out of stock
| Weight | 21.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 8 × 25 in |
| Tire Type | High Performance |
| Load Range | SL |
| Load Index | 88 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | V |
| Tire Size | 205/50/17 |
| Part # | 110193217 |
Out of stock
Short Description:
P205/50R17 88V YOK S34D(93217)110193217