| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 8 × 28 in |
| Tire Type | Performance Touring |
| Load Range | SL |
| Load Index | 102 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | H |
| Tire Size | 225/65/17 |
| Part # | 302060 |
(each)
$180.95
(each)
In stock
In stock
| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 8 × 28 in |
| Tire Type | Performance Touring |
| Load Range | SL |
| Load Index | 102 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | H |
| Tire Size | 225/65/17 |
| Part # | 302060 |
In stock
Short Description:
225/65R17 102H TOY OPEN COUNTRY A38