| Weight | 38.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 30 in |
| Tire Type | Winter |
| Load Index | 107 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | V |
| Tire Size | 275/45/21 |
| Part # | 144080 |
(each)
$208.94
(each)
Out of stock
Out of stock
| Weight | 38.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 30 in |
| Tire Type | Winter |
| Load Index | 107 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | V |
| Tire Size | 275/45/21 |
| Part # | 144080 |
Out of stock
Short Description:
275/45R21 107V TOY OBSERVE GSI-6 LS