| Weight | 74.74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 11 × 37 in |
| Tire Type | All Season |
| Load Range | D |
| Load Index | 127 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | Q |
| Tire Size | 38/11.5/20 |
| Part # | 219140 |
(each)
$591.00
(each)
Out of stock
Out of stock
| Weight | 74.74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 11 × 37 in |
| Tire Type | All Season |
| Load Range | D |
| Load Index | 127 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | Q |
| Tire Size | 38/11.5/20 |
| Part # | 219140 |
Out of stock
Short Description:
38×11.50R20/8 127Q NIT RIDGE GRAPPLER BW