| Weight | 66.23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 11 × 34 in |
| Tire Type | All Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 127/124 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | S |
| Tire Size | 285/65/20 |
| Part # | 19027NXK |
(each)
$442.01
(each)
In stock
In stock
| Weight | 66.23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 11 × 34 in |
| Tire Type | All Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 127/124 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | S |
| Tire Size | 285/65/20 |
| Part # | 19027NXK |
In stock
Short Description:
285/65R2010 127/124S NEX ROADIAN ATX