| Weight | 85.83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 13 × 36 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | F |
| Load Index | 124 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | Q |
| Tire Size | 37/13.5/24 |
| Part # | 331044001 |
(each)
$712.69
(each)
Only 1 left in stock
Only 1 left in stock
| Weight | 85.83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 13 × 36 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | F |
| Load Index | 124 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | Q |
| Tire Size | 37/13.5/24 |
| Part # | 331044001 |
Only 1 left in stock
Short Description:
37X13.50R24LT/12 124Q MIK BAJA BOSS A/T