| Weight | 75.82 lbs |
|---|---|
| Tire Type | All Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 123 |
| Runflat | N |
| Speed Rating | R |
| Mileage Warranty | 50K |
| Sidewall Type | Raised Black Letter |
| Tire Size | 37/13.5/22 |
| Part # | 71670 |
(each)
$665.99
(each)
Out of stock
Out of stock
| Weight | 75.82 lbs |
|---|---|
| Tire Type | All Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 123 |
| Runflat | N |
| Speed Rating | R |
| Mileage Warranty | 50K |
| Sidewall Type | Raised Black Letter |
| Tire Size | 37/13.5/22 |
| Part # | 71670 |
Out of stock
Short Description:
37X13.50R22/10 123R BFG ALL TERRAIN T/A KO2 RBL