| Weight | 23.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 8 × 26 in |
| Tire Type | High Performance |
| Load Range | SL |
| Load Index | 92 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | V |
| Tire Size | 215/50/18 |
| Part # | 110193251 |
(each)
$306.76
(each)
Out of stock
Out of stock
| Weight | 23.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 8 × 26 in |
| Tire Type | High Performance |
| Load Range | SL |
| Load Index | 92 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | V |
| Tire Size | 215/50/18 |
| Part # | 110193251 |
Out of stock
Short Description:
P215/50R18 92V YOK AVID S34FV(93251)110193251