| Weight | 25.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 10 × 28 in |
| Tire Type | Winter |
| Load Range | XL |
| Load Index | 101 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | W |
| Tire Size | 265/35/21 |
| Part # | 4201800 |
(each)
$703.41
(each)
Out of stock
Out of stock
| Weight | 25.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 10 × 28 in |
| Tire Type | Winter |
| Load Range | XL |
| Load Index | 101 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | W |
| Tire Size | 265/35/21 |
| Part # | 4201800 |
Out of stock
Short Description:
265/35R21XL 101W PIR PZERO WINTER (MO1B) ncs elt BW