| Weight | 64.51 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 11 × 32 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 126/123 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | Q |
| Tire Size | 285/75/16 |
| Part # | 331013001 |
(each)
$420.81
(each)
Out of stock
Out of stock
| Weight | 64.51 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 11 × 32 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 126/123 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | Q |
| Tire Size | 285/75/16 |
| Part # | 331013001 |
Out of stock
Short Description:
LT285/75R16/10 126/123Q MIK BAJA BOSS A/T