| Weight | 67.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 11 × 33 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 125/122 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | Q |
| Tire Size | 285/60/20 |
| Part # | 331020001 |
(each)
$551.31
(each)
Out of stock
Out of stock
| Weight | 67.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 11 × 33 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 125/122 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | Q |
| Tire Size | 285/60/20 |
| Part # | 331020001 |
Out of stock
Short Description:
LT285/60R20/10 125/122Q MIK BAJA BOSS A/T