| Weight | 63.75 lbs |
|---|---|
| Tire Type | All Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 122/119 |
| Runflat | N |
| Speed Rating | Q |
| Mileage Warranty | 50K |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Tire Size | 285/55/20 |
| Part # | 331294001 |
(each)
$486.45
(each)
Out of stock
Out of stock
| Weight | 63.75 lbs |
|---|---|
| Tire Type | All Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 122/119 |
| Runflat | N |
| Speed Rating | Q |
| Mileage Warranty | 50K |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Tire Size | 285/55/20 |
| Part # | 331294001 |
Out of stock
Short Description:
Mickey Thompson Baja Boss A/T LT285/55R20 122/119Q