| Weight | 58.95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 10 × 31 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 123/120 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | Q |
| Tire Size | 265/75/16 |
| Part # | 331004001 |
(each)
$302.35
(each)
Out of stock
Out of stock
| Weight | 58.95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 10 × 31 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 123/120 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | Q |
| Tire Size | 265/75/16 |
| Part # | 331004001 |
Out of stock
Short Description:
LT265/75R16/10 123/120Q MIK BAJA BOSS A/T