| Weight | 33.52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 9 × 28 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | C |
| Load Index | 109 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | T |
| Tire Size | 235/75/15 |
| Part # | 340007003 |
(each)
$217.12
(each)
Out of stock
Out of stock
| Weight | 33.52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 9 × 28 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | C |
| Load Index | 109 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | T |
| Tire Size | 235/75/15 |
| Part # | 340007003 |
Out of stock
Short Description:
235/75R15/XL 109T MIK BAJA BOSS A/T