| Weight | 56.92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 30 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 120/117 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | Q |
| Tire Size | 265/65/17 |
| Part # | 331001001 |
(each)
$289.29
(each)
Only 1 left in stock
Only 1 left in stock
| Weight | 56.92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 30 in |
| Tire Type | Rugged Terrain |
| Load Range | E |
| Load Index | 120/117 |
| Sidewall Type | Black Wall |
| Speed Rating | Q |
| Tire Size | 265/65/17 |
| Part # | 331001001 |
Only 1 left in stock
Short Description:
LT265/65R17/10 120/117Q MIK BAJA BOSS A/T